FASON ÜRETİM
Fason Üretim

Son teknoloji otomasyon donanımlı ekipmanlar ile kapalı sistem üretim yapılan ve cGMP'ye uygun olarak dizayn edilen tesisimizde, üretim amacına uygun bölgelere ayrılmış ve verimlilik odaklı bir dizayn ile optimum seviyede çalışma esnekliği sağlayan, uluslararası normlardaki yatay üretim konseptinde üretim gerçekleştirilmektedir.

 

Tesisimizdeki tek yönlü akım prensipleri, ürün kontaminasyon riskini minimize etmektedir. HEPA filtreler sayesinde kontaminasyon riskinin kontrol altına alındığı tesisin inşaatında antibakteriyel paneller ve zemin kaplamaları kullanılmıştır. Bu sayede ürünler ve çalışanlar için en üst seviyede hijyen şartları sağlanmaktadır.

 

İlaç fiyatlarındaki düşüş trendi dikkate alındığında, üretim maliyetlerinde önemli bir payı olan enerji giderlerinin makul seviyelere inebilmesi için yatırım maliyeti yüksek fakat işletme maliyeti düşük altyapı ekipmanları tercih edilmiştir. Bu sayede enerji giderleri makul seviyelere çekilmiş ve fason üretim hizmetinde rekabetçi fiyatlar sunma avantajı sağlanmıştır.

 

Bütünleşik depo ve dağıtım sistemi nakliye giderlerinde tasarruf sağlarken, birçok formu aynı tesiste üretebilme yetkinliğimiz, fason üreticilerin farklı ihtiyaçlarına hizmet vermemizi sağlamaktadır.

 

Pharmactive, esnek ve yüksek üretim kapasitesi ile fason üreticilere zamanında, doğru ve kaliteli ürün hizmeti sunmanın yanında, istendiğinde ilaç firmalarına pazarlama ve satış hizmeti de vermektedir.