PHARMACTİVE AVRUPA’DA

Ülkemiz ilaç sektörünün önde gelen firmalarından yüzde 100 yerli sermayeli Pharmactive, Ortadoğu, Balkanlar ve Asya ülkelerinden sonra, Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaya başladı.

BÜLTENİ İNDİR >

PHARMACTİVE’DEN ANLAMLI ZİYARET

Pharmactive İlaç Gönüllü Ekibi, Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocuklarla buluştu. Miniklere, Türkiye'nin dört bir yanından gelen bayram hediyeleri verildi. Saya Grup bünyesinde, “Ne mutlu bir derde derman olana" anlayışıyla kurulan Pharmactive İlaç, kurumsal sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. 

BÜLTENİ İNDİR >

USTALARIN USTASI' CERMODERN'DE

Türkiye’de bugüne kadar hazırlanan en kapsamlı Bedri Rahmi Eyüboğlu Retrospektif Sergisi, Pharmactive sponsorluğunda Cermodern’de Ankaralı sanatseverlerle buluşuyor. Sergide yer alan eserlerin birçoğunun ilk defa görücüye çıkacağı sergiye, sanatın farklı disiplinlerinde eserler üreten ressam, şair ve yazar Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun bir şiirinde yer alan “Sevmek Güzel Meslek” dizesi isim olarak verildi. ‘Ustaların Ustası’ olarak anılan Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun “Sevmek Güzel Meslek” isimli retrospektif sergisi 7 Nisan-30 Temmuz tarihleri arasında ziyaret edilebilecek...

BÜLTENİ İNDİR >

DÜNYA DEVİ FİRMALARIN TERCİHİ PHARMACTIVE

Saya ve Pharmactive Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sancak: “Pharmactive, sermaye ötesi değerleriyle hastalara derman olmak, ülke ekonomisine katkı sağlamak için tutkuyla çalışmaya devam etmektedir.” 

BÜLTENİ İNDİR >

EU GMP SERTİFİKAMIZ YENİLENDİ

Pharmactive, Alman Sağlık Bakanlığı otorite denetimini 2. kez başarıyla tamamladı. Nisan ayında gerçekleştirilen denetimde tam not alan Pharmactive, katı ve likit formdaki üretim hatları için açılımı Avrupa Birliği İyi Üretim Uygulamaları olan EU GMP sertifikasını yenilemeye hak kazandı.

BÜLTENİ İNDİR >