Başkanın Mesajı

Değerli Dostlarım ve Çalışma Arkadaşlarım,

2010 yılında başlayan yolculuğumuzda imzamızı attığımız her işle ve yaptığımız her yatırımla “global bir oyuncu” olma hedefimize daha da yaklaşıyor, sağlık yolculuğunda kalıcı olmanın sahip olunan değerlere sıkı sıkıya bağlı olmakla mümkün olduğuna yürekten inanıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde 2010 yılında kurduğumuz ve 14 Şubat 2011’de de inşaatına başladığımız Pharmactive’in dünya standartlarındaki üretim üssünün temellerine sevginin iyileştirici gücünü, harcına da değerlerimizi kattık.  Bu harçta; dürüstlük, girişimcilik, yenilikçi ruh ve faydalı olmak arzusu var.

“Faydalı olma arzusu”… Pharmactive olarak bizim için en önemli başarı kriteri bu. Çünkü biz kendimizi, sektöre, ekonomiye ve topluma katkımızı yarattığımız fayda üzerinden sorguluyoruz. Pharmactive’in Çerkezköy’deki üretim üssünün girişine dev harflerle ‘’Ne mutlu bir derde derman olana’’ sözünü de bu yüzden yazdık. Çünkü bu söz, yaşama bakış açımızı ve işimizi ele alış biçimimizi özetliyor.

“Sağlığınız için aktif” mottosuyla ilaç gibi stratejik bir sektörde hem en büyük sorumluluğumuz olan sağlık için çalışmaya devam ediyor, hem de tutkumuzdan aldığımız güçle kalbi bu topraklar için çarpan herkesin gurur duyacağı faaliyetler sürdürüyoruz.

Yıllık 330 milyon kutu üretim kapasitesine sahip dev üretim tesisindeki Ar-Ge tesisimiz “PharmAr-Ge”, Avrupa’nın en saygın denetim otoritelerinden biri olan Almanya Bfarm tarafından verilen, Avrupa standardında üretim yaptığımızın tescili olan Avrupa GMP sertifikasının yanı sıra, 2019 yılında Rusya GMP, 2021 yılında da Kanada GMP sertifikalarımız ile ülkemize ekonomi ve sağlık alanında katkıda bulunmanın yaşattığı gurur hepimizindir.

Bizim hedefimiz; ülkemizin ihracat yıldızları içinde yer alarak global pazarların güçlü bir oyuncusu haline gelmek ve Türkiye’ye değer katmaktır. Hepinizi imzamızı atacağımız yeni başarılara tanıklık etmeye ve hep beraber bu gururu yaşamaya davet ediyorum.

Saygılarımla,

Haluk Sancak

Yönetim Kurulu Başkanı

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi