Bizden Haberler

Pharmactive basın bültenleri ve Pharmactive ile ilgili en güncel haberler

Saya Grup ve grup şirketlerinden Folkart, Pharmactive ve Volt Elektrik Motorları Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) platformuna üye oldu.

Saya ve grup şirket yöneticileri Ayetullah Mutlu, Veysel Erdoğan, Aylin Tanrıkulu Kılınç ile Elif Çark Kahraman, İstanbul’da düzenlenen UN Global Compact Türkiye Genel Kurulu’nda yeni üyeler için düzenlenen imza törenine katıldılar. Saya Grup temsilcileri, UN Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemal Dördüncü ile görüştü. Dördüncü, sürdürülebilirlik yolculuğunda Saya Grup ve şirketlerine başarılar diledi.

Birleşmiş Milletler çatısı altındaki, 161 ülkeden çok sayıda özel şirketin üye olduğu Global Compact, imzacıları arasında Türkiye’den de şirketler bulunuyor. Saya Grup ve bünyesindeki şirketler UN Global Compact’a üye olarak, “Sürdürülebilir Güçlü Gelecek” için önemli bir adım atmış oldu.   

GÖNÜLLÜLÜK ESASI

Saya Grup ve bünyesindeki Folkart, Pharmactive ve Volt Elektrik Motorları, UN Global Compact’ta imzacı olarak, “Çevre, Finans, Toplum” temelli sürdürülebilir çalışmalara 2 bin civarındaki çalışanıyla birlikte imza atacak. UN Global Compact ile Saya Grup, sürdürülebilirlik alanındaki çalışmalarını önümüzdeki yıllarda çok daha kapsamlı hale getirecek. Saya Grup, UN Global Compact’in 10 ilkesini benimseyerek grubun gelecek stratejisini ve operasyonlarını bu ilkelere uyumlu hale getirmek için gönüllülük esasıyla çalışacağını kamuoyuna duyurdu.

SAYA GRUP MANİFESTOSU

Saya Grup, “Sürdürülebilir Güçlü Gelecek Manifestosu”nu kamuoyu ile paylaştı. Söz konusu manifestoda, “Sürdürülebilirlik yaklaşımımızı da Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile bütünleştiriyoruz” ifadeleri dikkat çekti. Manifestoda, “Mevcut kaynakların toplum, çevre ve grup şirketleri için en verimli şekilde kullanılacağını” vurgulandı.

Bizden Haberler


Pharmactive, UN Global Compact’ta!

Saya Grup ve grup şirketlerinden Folkart, Pharmactive ve Volt Elektrik Motorları Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) platformuna üye oldu.

Pharmactive’den Sağlıkçılara Destek

Türkiye Acil Tıp Derneği (TATD) ve Acil Tıp Asistan Birliği (ATAB), 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında, COVID-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanları anısına Tıp Bayramı Koşusu düzenledi.

İş Geliştirmede Stratejik Yönetim Süreklidir

Birimimiz, şirketimizin vizyonu, misyonu ve stratejisi doğrultusunda geleceğine yön veren ana birimdir.

Aktif Destek Hareketine İki Ödül

Pharmactive İlaç’ın öncülüğünde hayata geçirilen ve çeşitli sektörlerden çok sayıda markanın destek verdiği Aktif Destek Hareketi ile kamu hastanelerinde 5 “Aktif Oda” açıldı.

Ciromuzun Önemli Bir Payını Ar-Ge’ye Ayırıyoruz

Pharmactive İlaç, yüksek kalite standartlarında ilaç üreterek tüm dünyaya sağlık sunmak için kuruldu.

Global Pazarda Yeni “Moleküllerin Melek Yatırımcısı Olacağız”

Türk ilaç sektörünün genç şirketlerinden biri olan Pharmactive, enerjisini yeni yatırımlar için kullanıyor.

Pharmactive Sağlığınız İçin Aktif

Pharmactive Sağlığınız İçin Aktif Pharmactive İlaç pandemi döneminde hem global başarılara imza atıyor...

Sağlık İçin Çalışıyor Dünya İçin Üretiyoruz

Avrupa GMP sertifikalı üretim tesisi ile dünya ilaç sektörünün önde gelen firmalarının stratejik üretim ortağı...

Pharmactive Katma Değerli Ürünlerle Yeni Pazarlara Açılacak

İlaç sektörünün en genç oyuncularından biri olmasına rağmen hem yurt içinde hem de ihracat tarafında ağırlığını artıran...

Pharmactive İlaç’ta “Duman Yok, İzin Var”

Pharmactive İlaç, bünyesinde çalışan 900 kişiden sigara içmeyenlere, yıllık 2 gün ek idari izin verecek.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi