Genel Merkez

Pharmactive’in başarısının arkasında çalışan mutluluğu var!

Pharmactive genel merkez binası, çalışanlar arasındaki iletişimi üst düzeye çıkaracak bir anlayışla güncel teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak tasarlanmıştır. Çağımızın getirilerinden birisi olan mobilitenin ön planda tutulduğu tasarımlarda farklı yerlerde çalışmaya olanak sunulan alanlar yaratılmıştır.

Ofis katlarında etkileşimi artırmak amacıyla açık ofis prensibi benimsenmiş, iletişimi kesen ve mekanı daraltan duvarlar yerine, birliktelik hissini güçlendiren ve şeffaflık sunan cam bölmeler kullanılmıştır.  

Her katta yer alan farklı boyutlardaki toplantı ve çalışma odalarıyla çalışanlara istedikleri zaman istedikleri yerde bireysel veya grup olarak iş yapma olanağı sunulmuştur.

Ofis tasarımında ayrıca Pharmactive’in çevre duyarlılığı vurgulanmış, yeşilin huzur veren enerjisinden mümkün olduğunca faydalanılmıştır. İç bahçelerden rengarenk kafelere, depolama alanlarından aydınlatmalara kadar her şey çalışanlara daha iyi bir çalışma ortamı sunmak amacıyla en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, özenle ve özveriyle kurgulanmıştır. 

Ayrıca Pharmactive İlaç, global geçerliliğe sahip Great Place to Work® "Harika İşyeri Sertifikası"nı almaya hak kazanmıştır.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi