İnsan Kaynakları Politikamız

İlk günkü heyecan… Tükenmez merak… Pharmactive tüm adaylara fırsat eşitliği sunuyor ve sürekli gelişim ilkesini benimseyerek daima daha iyiyi hedefliyor.

İşe Alma

  • Pharmactive değer katarak daha yukarılara taşıyacak, kurum kültürüne uygun, nitelikli ve gelişim potansiyeli olan adaylar, fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda Pharmactive Ailesi’ne katılırlar.

Kurumsal Gelişim ve Öğrenme

  • Tüm grup şirketlerimizde olduğu gibi Pharmactive’de de iş hedeflerinin gerçekleşmesi amacıyla öğrenen organizasyon kültürü yaratmanın etkisine önem verilerek, gelişim ve öğrenme desteklenir.

Kariyer Yönetimi

  • Tüm çalışanların potansiyellerini ortaya çıkaracak kariyer modeli ile Pharmactive’deki atama ve terfi süreçlerinde fırsat eşitliği gözetilir ve öncelikle içeriden atama anlayışı benimsenir.

Performans Yönetimi

  • Hedeflerle Yönetim yaklaşımının benimsendiği Pharmactive’de, çalışanların iş hedefleri bazında performans ve gelişimlerine dönük geri bildirimler vermek üzere adil ve objektif bir performans yönetim sistemi uygulanır.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi