İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

Pharmactive; bünyesinde bulunan tüm alanlarda gösterdiği yüksek hassasiyet ile iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini maksimum düzeyde tutar, çalışan sağlığını güvence altına alır.

“Sağlığınız İçin Aktif” mottosuyla yola çıkan Pharmactive tüm iş süreçlerini çalışanlarının, paydaşlarının ve tedarikçilerinin sağlık ve güvenliğini gözeterek ilerletir. Bu noktadan hareketle oluşturulan “Pharmactive İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası” çerçevesinde;

  • Faaliyetlerin çalışanlar üzerinde oluşturacağı olumsuz etkileri kaynağında yok etmek adına, tehlikeleri tanımlar, riskleri tespit eder, proaktif aksiyonları hayata geçirir.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sisteminin devamlılığını sağlamayı hedefler ve gözden geçirmelerle sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.
  • Çalışanların meslek hastalıklarına yakalanmalarını önler, ilk yardım ve acil tedavi gibi koruyucu sağlık güvenlik hizmetleri konusunda eğitimler verir.
  • Ulusal mevzuat çerçevesinde sektörü ilgilendiren yasal yükümlülükler ve paydaşların talep ettiği tüm gereklilikleri gerçekleştirir.
  • Çalışanların ve taşeronların, iş sağlığı ve güvenliği konularında alması gereken eğitimleri gerçekleştirmek adına yeterli kaynak sağlar, farkındalık arttırmaya yönelik çalışmalarla destekler.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi