PharmAr-Ge

Pharmactive’in Çerkezköy’deki modern tesisinde yer alan PharmAr-Ge yaşama değer katmak için araştırıyor, geliştiriyor.


Pharmactive’in Çerkezköy’deki üretim tesisinde bulunan PharmAr-Ge, 3200 m²’lik alan üzerine kuruludur. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı 9. İlaç Ar-Ge merkezi olan PharmAr-Ge’de, Klinik Geliştirme ve Patent, Farmasötik Teknoloji, Farmasötik Kimya, Proses Geliştirme ve CTD (Ortak Teknik Doküman) Ruhsat Dosyası Hazırlama alanlarında çalışmalar yapılmaktadır.

Uzman ve akademik Ar-Ge kadrosuyla, Türk ilaç sektöründeki üniversite-sanayi iş birliğini geliştirmeyi ve farklı terapötik alanlarda yenilikçi yaklaşımlarla ürün geliştirmeyi hedefleyen PharmAr-Ge; yüksek teknolojik ekipman parkuruna sahiptir. Teknik alt yapısı ile ulusal ve uluslararası ilaç endüstrisinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla eşdeğer ve yenilikçi ürünleri, EU ve regüle pazarlar için, ICH EMEA regülasyonlarına uygun olacak şekilde, QbD anlayışı ile geliştirir.

PharmAr-Ge;  konularında, doktora ve yüksek lisans derecesine sahip tecrübeli kadrosuyla, proje yönetimi uygulamaları ile “etkili, kaliteli, güvenilir ve stabil” ürünler geliştirir.

Farmasötik Ürün Geliştirme

Analitik Geliştirme

Klinik Geliştirme ve Patent

Proses Geliştirme ve İyileştirme

CTD Ruhsat Dosyası Hazırlama

Bilgi ve iş birliği önerileriniz için info@pharmactive.com.tr ve businessdevelopment@pharmactive.com.tr adreslerinden Pharmactive yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi