Aktif Destek Hareketi

Pharmactive daha iyi bir dünya için birçok projeye imza atarak Türkiye’nin yarınına destek oluyor.

Pharmactive, “Ne Mutlu Bir Derde Derman Olana” anlayışından aldığı güçle, toplum sağlığı için gece gündüz çalışan, uzun saatler nöbet tutan, yaşadıkları tüm endişeye, korkuya, strese rağmen ayakta duran, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen koronavirüs salgınında en ön saflarda yer alan kahraman sağlık çalışanlarına moral ve destek vermek için 2021 yılında Aktif Destek Hareketi’ni başlattı.

Bu hareketin ilk adımı olarak belirlenen kamu hastanelerinin acil kliniklerindeki hekim dinlenme odaları, kahraman sağlık çalışanlarının moral ve destek bulacakları “Aktif Odalar”a dönüştürüldü. Pharmactive’in öncülüğünde başlatılan proje kapsamında Aktif Odalar’ın oluşumunda, Türkiye’nin önde gelen markaları da gönüllü destek verdi.

Ozon cihazlarıyla havası temizlenen odalarda; bilgisayardan televizyona, perdesinden parkesine, mobilyasına, masasına, dolabına kadar pek çok detayın düşünüldüğü rahat ve motivasyonel bir ortam yaratıldı.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi