Üretim ve Stratejik İş Birlikleri

Pharmactive, yüksek hizmet standartları, çözüm odaklı yaklaşımı ve son teknoloji otomasyon donanımlı ekipmanları ile global firmaların Türkiye’deki üretim ortağıdır.

Üretim ihtiyacı duyan çok uluslu firmalar ile yerel, bölgesel ve global iş birliklerine imza atan Pharmactive, uluslararası firmaların Türkiye’deki üretim ihtiyaçları için çözüm ortağıdır.

Esnek ve yüksek üretim kapasitesi ile iş birliği içinde olduğu firmalara zamanında, doğru ve kaliteli ürün hizmeti sunan Pharmactive İlaç, ihtiyaç duyulduğunda pazarlama ve satış hizmeti de verebilmektedir.

Deneyimli ve yetkin Ar-Ge, Ruhsatlandırma ve İş Geliştirme takımları ile iç pazardaki dinamik gücünü, hedefindeki dış pazarlara da etkin olarak taşıyan Pharmactive, karşılıklı güven ve etik anlayış içerisinde, kazan kazan ilkesine bağlı kalarak tüm dünyaya yayılan stratejik iş ortaklıkları kurar.

Gerek ulusal, gerekse uluslararası pazarlarda lider ilaç firmalarından biri olmayı hedefleyen Pharmactive, cGMP'ye uygun olarak dizayn edilen üretim tesisindeki PharmAr-Ge’de, ulusal ve uluslararası firmalarla yaptığı iş birlikleriyle geliştirdiği yenilikçi ürünleri ve güvenilir eşdeğer ürünleri doktor, eczacı ve hastaların hizmetine sunar.

Pharmactive bu kapsamda;

Referans ya da eşdeğer ürünler ile ilgili lisans anlaşmaları yapar.

Portföyünde bulunan ürünlerin satış ve pazarlama anlaşmaları çerçevesinde uluslararası pazarlara sunulmasını sağlar.

Yerli ve uluslararası firmalara, ulusal ve uluslararası pazarlar için fason üretim projeleri hizmeti verir.

Uluslararası pazarlar için ortak ürün geliştirme projeleri hazırlar ve yürütür.

Uluslararası pazarlar için üretim hizmeti anlaşmaları yapar.

Ortak pazarlama ( Co-Marketing ) proje anlaşmaları yapar.

Bilgi ve iş birliği önerileriniz için info@pharmactive.com.tr ve businessdevelopment@pharmactive.com.tr  adreslerinden Pharmactive yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi