Kurumsal Vatandaşlık

İyiliğin paylaştıkça çoğalacağına inanan Pharmactive, kurumsal vatandaşlık felsefesini sanatın, sporun ve iyiliğin iyileştirici gücüne olan inancıyla temellendirir.

Sosyal sorumluluk faaliyetlerinde, toplumsal faydayı temel alan ve toplumu en büyük paydaş olarak gören Pharmactive’in sosyal sorumluluk projelerindeki mottosu; kurucusu, merhum Abdulrezzak Sancak’ın “Ne mutlu bir derde derman olana” sözüdür.

Üretim çalışmalarını daha sağlıklı bir dünya için sürdüren Pharmactive, kurumsal vatandaşlık çerçevesinde topluma ve çevreye faydalı olacağı sosyal sorumluluk projeleri geliştirir, ulusal ve uluslararası projelere destek verir.

 “Sanatın ve sevginin iyileştirici gücü”ne inanan Pharmactive, yarının Türkiye’sinin eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel alanlarda bugünden çok daha ileride olması için eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, yardım dernekleri ve vakıflarla ortaklaşa projelere imza atar.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi