Yurt Dışı Pazarlar

“Sağlığınız İçin Aktif” mottosuyla yola çıkan Pharmactive; sağlık için çalışmaya, dünya için üretmeye devam ediyor!

Ulusal pazarda gösterdiği başarısını uluslararası pazarlara da taşıyan Pharmactive, “Sağlığınız için aktif” mottosundan aldığı güçle farklı ülkelerdeki iş ortaklarıyla sağlık için çalışıp, dünya için üretiyor.

Geniş ürün portföyü, yetkin ruhsatlandırma ve pazara erişim kadrosu, satış ve pazarlama desteği, güçlü finansal yapısı ve müşteri odaklı bakış açısı ile potansiyel iş ortaklarına bölgesel liderlik sunan Pharmactive’in, uluslararası iş birlikleri sayesinde 13 Avrupa Birliği ülkesinde ilaç ruhsatı mevcuttur.

Fransa, Almanya, Portekiz, İspanya, İtalya, Avusturya, Kanada, Çin, Rusya, Birleşik Krallık, Macaristan, Irak, Arnavutluk, Katar, Afganistan, Etiyopya, Lübnan, Kuzey Makedonya, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Kosova, Azerbaycan, Ürdün, Gürcistan, Kenya, Tanzanya, Özbekistan, Vietnam, Malta, Romanya, Yemen ve Kıbrıs pazarlarında yer alan Pharmactive’in hedefi;

Avrupa Birliği ülkelerindeki ihracatını arttırmakla birlikte, Kanada ile Kuzey Amerika pazarına giriş yapmak, Körfez Ülkeleri, Uzak Doğu pazarlarına ihracat yapmak ve Fas üzerinden Batı ve Orta Afrika pazarlarına adım atmaktır.

Pharmactive, bu alanda da ülkemizin öncü ilaç firmalarından birisi olmak için satış, pazarlama ve üretim iş birliklerini sürdürmektedir.

Takipte Kalın, Sağlıkla Kalın!


Web sitemizde ilgili mevzuat kapsamında çerez bilgileriniz tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi edinmek için Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine ulaşabilirsiniz.
Daha fazla bilgi